Göbek Eritme Yöntemleri | Bakım Maskesi
Bakım Maskesi

Göbek Eritme Yöntemleri

Yazar: admin Tarih: 17 Eylül 2017 Yorum: 0 Yorum
reklam

Göbek eritme yöntemleri ile oldukça estetik gözüken bir mideye sahip olabilirsiniz. Göbek yağları bayanların en estetik yerlerinden bir tanesidir. Bu nedenle göbek eritmek için hemen hemen her yola başvuran bayanlar bir çok göbek eritme yollarını dener.

Göbek Eritme Yöntemleri

Bir bayan için göbekli gözükmek herhalde en son istediği şeydir. Özellikle giysi giyildiğinde kendine yakışmadığını göbeğin giydiği giysiden görünmesinden nefret eder. Tabi durumda bir kadının mutsuz olması için büyük bir problemdir.

Göbek bölgesinde yağ olan bayanlar , balıketi olarak adlandırılan sınıfa girerler. Göbek bölgesindeki yağlar , vücudun en zor eriyen kısımlarından bir tanesidir. Bu nedenle göbek eritmek oldukça zordur. Çünkü vücuda alınan genel yağlar önce göbek ardından da basenlere iner.

Bu bölgelerdeki yağlar yürüyüş veya kısmi hareketler ile erimez. Bu nedenle sizlere farklı göbek eritme yöntemlerinden bahsetmek istiyorum. Bu yöntemlerin bir kısmını biliyor olabilirsiniz. Ancak yinede göz atmanızda fayda var.

Özel Maydanoz Kürü Tarifimizi okumadıysanız buraya tıklayarak okumanızı tavsiye ederiz.

Göbek Eritme Yöntemleri

Göbek Eritme Yolları

Göbek eritmek için sizlere en etkili yöntemlerden olan 3 adet yöntem vermek istiyorum. Bu yöntemlerden birisini deneyerek , göbek bölgenizde olan yağlardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz.

Göbek Eritmek için Dikkat Etmeniz Gereken 1. Yöntem

Eğer göbeğinizi eritmek istiyorsanız mutlaka yağlı yiyeceklerden uzak durmanız gerekiyor. Yağlı yiyeceklerin dışında tuz , şeker , un ( üç beyaz ) dan da uzak durmanız gerekiyor. Bunlardan uzak durmadığınız sürece göbek eritmeyi hayal edin.

Göbek eritmek için mutlaka bir diyet yapılmalıdır. Bu diyette oldukça sıkı bir diyet olmalı ki , göbeğinizde ki yağlar eriyebilsin. Eğer çok fazla yiyorsanız mutlaka göbeğiniz vardır. Yoksa bile bu durum çok nadir olarak görülse de özellikle gençlerde gözükür. Bu durumda yaş ilerledikçe göbekteki yağların erimesi de bir o kadar zor olur.

Sizlere göbek eritmek için özel hazırlanmış sıkı bir diyet programı verelim ve hemen başlayın ki , biran önce göbekler erisin.

Göbek eritme diyeti listesi

Sabah kahvaltısı : 2 dilim kızarmış ekmek , 1 tutam maydanoz , 50 gram beyaz peynir , yeşil bitkisel çay

Ara Öğün : 2-3 adet ceviz

Öğle Yemeği : 1 tabak döner , 1 dilim kızarmış ekmek , yağsız salata 

Ara Öğün : Diyet kraker

Akşam yemeği : 1 tabak sebze yemeği , 1 dilim kepek ekmeği , yağsız salata

Göbek Eritmek için Dikkat Etmeniz Gereken 2. Yöntem

Göbek eritmek için mutlaka spor yapmalısınız. Bu nedenle düzenli ve özellikle mide kası çalışacak spor hareketleri yapmalısınız.

Yan karın kasları ve mide kaslarını çalıştıracak hareketler ile aynı zamanda bacak kası çalışmalısınız. Bacak kası ile göbeğin ne alakası var diyebilirsiniz. Ancak bacak kası çalışıldığında vücuda salgılanan hormonlar diğer kasları daha fazla çalıştırır. Bu nedenle göbek eritecek özellikle mide hareketlerini barındıran sporlara yanaşmanızda çok fayda var.

Göbek Eritmek için Dikkat Etmeniz Gereken 3. Yöntem

Üçüncü yöntem ise göbek bölgesine uygulanacak masaj hareketleridir. Masajla göbek mi erir diye düşünmeyin. Göbeğe yapacağınız veya yaptıracağınız hareketler yağ hücrelerini kırarak parçalanmasını ve daha seri erimesine yardımcı olacaktır.

reklam

Bu Konuya Benzer Yazılar

Yorumlar