Elma Sirkesi ile Zayıflama Ayda Kaç Kilo Verilir? | Bakım Maskesi
Bakım Maskesi

Elma Sirkesi ile Zayıflama Ayda Kaç Kilo Verilir?

Yazar: admin Tarih: 1 Ekim 2017 Yorum: 0 Yorum
reklam

Elma Sirkesi ile Zayıflama

Elma Sirkesi ile Zayıflama konusunda bilgilendirici bir makale hazırladık. Elma sirkesinin içerisinde, faydalı bakteriler ve pektin bulunmaktadır. Bunlar kilo verilmesine yardım etmektedir. Ayrıca sadece zayıflama konusunda değil diğer konularda da yararları bulunmaktadır. Kabızlığa iyi gelmesi, ödem söktürmesi gibi birkaç konudaki faydası sayılabilir. Peki, elma sirkesi ile nasıl kilo verilir? Elma sirkesi, iştahınızı keser, vücudunuzdaki fazla yağların ve toksinlerin atılmasını sağlar.

Elma Sirkesini Kullanmak İçin Öneriler:

Öneri 1: 1 litre suyun içerisine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekliyoruz. Ve bu elma sirkeli suyumuzu gün boyunca birer bardak olarak içiyoruz ve bitiriyoruz. Bu suyu her gün tekrardan hazırlayıp, hedeflediğiniz kiloya gelene kadar kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunu geceleri yatmadan 1-2 saat kadar önce uygulamak daha faydalıdır. Çünkü vücudumuz gece sindirim yapmaya ve yağ yakmaya başlar.

Öneri 2: Bu öneri ödem söktürmek isteyenler için kullanılabilir. Her gün 1 bardak olacak şekilde, sabahları aç karna içilmelidir. 1 bardak su içerisine 1 çay kaşığı elma sirkesi atılmalıdır. Eğer evinizde organik bal var ise 1 bardak sirkeli suyunuzun içerisine yarım çay kaşığı organik balınızdan da ekleyebilirsiniz. Bu tarifi bal katılmış hali ile tatlı krizleri yaşadığınız zamanlarda da kullanabilirsiniz. Ancak bu tarifi günde bir bardaktan fazla kullanmak zararlı olabilir. Ölçüyü geçmemelisiniz.

Öneri 3: Elma sirkesini su içerisinde tüketebileceğiniz gibi, salatalarında ve çorbalarınızda da tüketebilirsiniz. Elma sirkesi anti bakteriyel bir etkiye sahiptir. Salatalarınıza ve çorbalarınıza ekleyerek, hastalıklardan ve mikroplardan korunabilirsiniz.

Evinizde kolayca yapabileceğiniz Zayıflama Çayı Tarifimizi buradan okuyabilirsiniz. Tıklayınız.

Etiketler :
reklam

Bu Konuya Benzer Yazılar

Yorumlar