Doğal Saç Uzatma için Havuç Maskesi | Bakım Maskesi
Bakım Maskesi

Doğal Saç Uzatma için Havuç Maskesi

Yazar: admin Tarih: 28 Eylül 2017 Yorum: 0 Yorum
reklam

Doğal Saç Uzatma için Havuç Maskesi

Güzellik simgeleri arasında yer alan saç, sadece kadınlar için değil erkekler içinde önemlidir. Bazı kadınlar uzun saçlı olmayı kendilerine daha çok yakıştırırlar. Yıpranmış, dökülme yaşayan ve cansız saçlar hemen hemen her kadının moralini bozmaktadır. Oysa ki doğal saç bakım maskeleri ile çok zaman harcamadan, kendilerini bu moral bozucu durumdan kurtarmak ellerindedir. Saç uzatmak, sağlıklı saç görünümü gibi sorunlara çözüm bir çok doğal saç maskesi vardır. Bu yazımızdan doğal saç uzatma maskelerinden, havuç maskesi tarifini sizler ile paylaşmak istedik. Dilerseniz artık tarifimize geçelim.

Doğal Saç Uzatma için Gereken Malzemeler:

2 adet havuç

1 adet yumurta

3 su bardağı su

 

Havuç Maskesinin Yapılışı:

Suyumuzu ocağa alıp kaynaması için bekliyoruz. Kaynadığında havuçlarımızı içerisine atıyoruz. Yarım saat kadar da havuçlarımız ile kaynatıyoruz. Ocaktan alıyoruz ve suyunu daha sonra kullanmak için bir kaba süzüyoruz. Bir süre suyumuzun soğuması için bekliyoruz. Soğuyan havuç suyumuza 1 adet yumurtamızı kırıyoruz ve karıştırıyoruz. Saç uzatan havuç maskesi tarifimiz hazır. Artık maskemizin uygulanışına geçebiliriz.

Doğal Saç Uzatma

Havuç Maskesinin Uygulanışı:

Hazırladığımız maskemizi saçlarımıza iyice yediriyoruz. Yedirdikten sonra, streç film ile saçımızı sarıyoruz. 1 saat kadar sarılı halde bekletiyoruz. Sürenin sonunda şampuan ile maskemizi çıkartıp, saçımızı iyice arındırıyoruz. Bu maskeyi haftada 1 kere uygulayabilirsiniz. Düzenli olarak kullanıldığında farkı gözlemleyeceksiniz.

Göbek Çevrenizle ilgili zayıflama problemi yaşıyorsanız bu yazımızı okumanızı tavsiye ederiz. Tıklayınız.

reklam

Bu Konuya Benzer Yazılar

Yorumlar